Cumhurbaşkanlığı Sağlık Merkezi Müdürü Kadir Sorucuoğlu ilçe gezilerine bu hafta Devrekani, Çatalzeytin, Bozkurt, Abana ve İnebolu ve Ağlı ile sürdürdü.

Cumhurbaşkanlığı Sağlık Merkezi Müdürü Kadir Sorucuoğlu ilçe gezilerine bu hafta Devrekani, Çatalzeytin, Bozkurt, Araban ve İnebolu ve Ağlı ile sürdürdü.

İlk olarak Devrekani Belediyesini ziyaret eden Sorucuoğlu, Başkan Engin Altıkulaç ve Ak Parti İlçe Başkanı Hayrettin Melezoğlu ile bir araya geldiler. Samimi sohbet ortamında geçen görüşme sonrası Sorucuoğlu ve beraberindeki heyet, Çatalzeytin ilçesine geçtiler. Çatalzeytin Ak Parti ilçe başkanı Musa İhsan Uğuz ile bir araya gelen Sorucuoğlu, ilçe hakkında bilgiler aldı.

Cumhurbaşkanlığı Sağlık Merkezi Müdürü Kadir Sorucuoğlu, ilçe gezisine Bozkurt ilçesi ile devam etti. Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık ile bir araya gelerek sel felaketi sonrası, ilçe hakkında son durum ile ilgili bilgiler alarak sohbet ettiler.

Bozkurt ziyareti sonrası Abana ilçesine geçen Sorucuoğlu burada, Ak Parti Abana ilçe başkanı Ali Oğuz ile parti binasında bir araya geldiler. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kaya’nın da hazır olduğu toplantıda parti faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

İnebolu ilçesi ile gezisine devam eden Kadir Sorucuoğlu Belediye başkanı Mustafa Huner Özay’ı ziyaret ederek ilçede yapılması gereken projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

İlçe gezilerinin son durağı Ağlı ilçesiydi. Ağlı Ak Parti ilçe Başkanı Mehmet Sait Yulu ve İl Genel Meclis üyesi Süleyman Yörür’ü ziyaret eden Sorucuoğlu, ilçe ve önümüzdeki seçim süreci hakkında konuştular.

İlçe gezileri sonrası açıklama yapan Sorucuoğlu; “Her şeyin en iyisine layık olan hemşerilerimin, Bundan sonra her platformda daha fazla temsil edileceğini ve üzerindeki ölü toprağı kaldıracağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: https://www.sancakhaber.com/sorucuoglu-ilce-gezilerine-devam-ediyor.html