Sorucuoğlu “Sorunlara Yerinde Çözüm Üreteceğiz”

Sorucuoğlu “Sorunlara Yerinde Çözüm Üreteceğiz”

AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığı noktasında ismi geçen Cumhurbaşkanlığı Sağlık Merkezi Müdürü Kadir Sorucuoğlu, bir süredir devam ilimizde sürdürdüğü ziyaretlerine Tosya ile devam etti.

Tosya Ak Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Kadir Sorucuoğlu’nu, ilçe başkanı Hasan Mete Dikişçi ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Musaoğlu karşıladı.

İlçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır olduğu karşılama sonrası sohbet ortamında ilçe ile ilgili talep ve tavsiyeler konuşuldu.

İlçe de ki çeltik tarlalarının verimliliğinin azalması, tarım arazilerinin toplulaştırılması, ilçe hastanesinin mevcut durumu ve bazı branşlardaki hekim eksikliğinin tamamlanması gibi konuların yer aldığı sohbette, Sorucuoğlu çözüm için anlık görüşmeler yaptığını ve çözüme yoğunlaşacağını ifade etti.

İlçe başkanlığı bünyesinde yer alan gençlik merkezini de gezen Sorucuoğlu, ilçe başkanı,  gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile langırt oynadı. Sorucuoğlu, “Tosya gibi, memleketimizin tüm ilçelerini tek tek gezip, sorunlara yerinde çözüm üreteceğiz” dedi.

Kaynak: https://www.nasrullahgazetesi.com